Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Bendrosios pristatymo sąlygos

Pristatymo sąlygos labai lankščios, eglutes kertame ir pristatome tiesiai iš Šiaulių mieste esančių plantacijų. Pristatymas Šiaulių mieste galimas ir savaitgaliais.

Rekomenduojame eglutę rezervuoti iš anksto pasirenkant Jums patogią datą pristatymui ar atsiėmimui. Jeigu atsitiktų taip, kad pristatymo metu Jūsų nebūtų namuose, tai su kurjeriu, ar mumis tiesiogiai galite susisiekti ir susitarti kitą laiką ar dieną. Garantuojame eglutės šviežumą!

Eglutes pristatome nuo lapkričio 22d. iki gruodžio 23d. darbo dienomis ir savaitgaliais, Jūsų pasirinktą dieną pageidaujamu laiko intervalu. Pristatymo laikas galimas ir vakarais iki 21:00 val. (Šiaulių mieste).
NEMOKAMAS atsiėmimas adresu: Vėtrungės 92, Šiauliai. Ten jūs turėsite galimybę išsirinkti Jums labiausiai patikusią eglutę.
EGLUTĖS PASIŽYMĖJIMAS IŠ ANKSTO: tai galite padaryti adresu: Vėtrungės 92, Šiauliai iš anksto susisiekus telefonu +37065536561 ir susitarus pasižymėjimo datą ir laiką. Pažymėtą eglutę galėsite atvykti pasiimti patys arba ją pristatysime sutartą dieną sutartu laiku į Jūsų namus.

 1. Užsakymo lange rasite laukelį, kuriame galėsite pasirinkti norimą datą pristatymui.
 2. Šiaulių mieste eglutes pristatome neribojant aukščio. Dėl aukštesnių nei 180cm eglučių pristatymo už Šiaulių miesto ribų būtina susiderinti iš anksto el. paštu eglutes@intava.lt arba telefonu +37065536561.
 3. Nuo užsakymo apmokėjimo prekės iki Jūsų keliaus 2-4 darbo dienas (jei prie prekės nenurodyta kitaip).
 4. Parduotuvė neatsako už užsakymų pristatymo vėlavimus dėl kurjerių tarnybos kaltės arba Klientui nurodžius klaidingą adresą. Jeigu Klientas pateikia klaidingą adresą, kuriuo išsiunčiamas
  užsakymas, jis prisiima atsakomybę ir papildomus siuntimo kaštus.
 5. Susisiekus kurjerių tarnybai su Klientu ir Klientui perkėlus eglutės pristatymo laiką į vėlesnę dieną, Klientas turi įvertinti tai, kad tai yra gyvas augalas, kuriam reikia drėgmės, šviesos ir oro, o nukeliavęs augalas atgal į kurjerių sandėlį, juo niekas negalės pasirūpinti. Jei augalas Klientui buvo pristatytas vėlesnę dieną, kaip ir buvo susitaręs su kurjerių tarnyba, o gautas augalas yra pažeistas aplinkinių veiksnių ir prarado savo išvaizdą, Pardavėjas nėra įpareigotas medelį ar augalą pakeisti Klientui kitu ar atlikti pinigų grąžinimą.
 6. Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.
 7. Nepavykus pristatyti eglutės klientui kelias dienas iš eilės, užsakymas yra grąžinamas Pardavėjui ir Pardavėjas nėra įpareigotas atlikti pinigų grąžinimą už augalą ar medelį.
 8. Internetinėje parduotuvėje nurodytas eglutės aukštis gali svyruoti 10 cm ribose.
 9. Jei pristatytą eglutę persodinote į kitą vazoną, keitimas ar grąžinimas yra negalimas.

Eglutės keitimas – grąžinimo sąlygos

Pristatome aukščiausios kokybės ir tik kruopščiai atrinktas specialiai formuotas puošnias eglutes, tačiau jeigu, dėl kažkokių priežasčių, mūsų pristatyta eglutė neatitiko Jūsų lūkesčių, garantuojame 100% pinigų grąžinimo garantiją arba eglutės pakeitimą kita, susisiekus su mumis el. Paštu: eglutes@intava.com ar telefonu: +37065536561 per 1 dieną nuo prekės pristatymo. Tokiu atveju – pristatymo ir grąžinimo išlaidas apmokame mes. Praėjus 1 dienai po pristatymo, eglučių nekeičiame ir pinigų negrąžiname.

Svarbu nepamiršti, kad eglutės yra natūralūs kūriniai, todėl kiekviena eglutė – unikali. Dažnai bus galima pastebėti kokį nelygumą ar kreivesnę šakelę. Tad, jei pristatyta eglutė netenkins Jūsų lūkesčių, eglutę mielai pakeisime kita.

Internetinėje parduotuvėje įsigykite Kalėdinę eglute į namus. Kirstos eglutės bei eglutės vazonuose su nemaokamu pristatymu Šiauluose.

https://egluteinamus.com/eglutes-vazone-kirstos-egles/

Pirkinių krepšelis