Privatumo politika

Mes esame įsipareigoję saugoti šio tinklalapio lankytojų privatumą. Todėl šiame tinklalapyje nerenkame vartotojų asmens identifikavimo informacijos, nebent jie patys savo noru ir sąmoningai ją mums suteikia. Jums apsilankius mūsų tinklalapyje, jūsų naršyklė automatiškai siunčia mums IP (interneto protokolo) adresą ir tam tikrą kitokią informaciją (įskaitant jūsų naršyklės tipą). Šiuo IP adresu ir kitokia jūsų suteikta informacija mes galime pasinaudoti, kad jūs galėtumėte patekti į tinklalapį ir kitais tinklalapio administravimo tikslais. Tam tikrose tinklalapio dalyse mes galime paprašyti jūsų nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, valstybę, pašto indeksą ir kitokią informaciją, kad galėtumėme suteikti jums jūsų prašomą informaciją ar paslaugas. Jūs neprivalote suteikti mums tokios informacijos, tačiau jos neturėdami negalėsime suteikti jums pageidaujamos informacijos ar paslaugų. Be to, šiame tinklalapyje gali būti tam tikrų funkcijų, leidžiančių jums susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar kitokiais būdais. Jums pasinaudojus elektroninio pašto funkcija, mums bus suteikta informacija apie jūsų el. pašto adresą. Kadangi mes neprašome suteikti jokios kitos asmenį identifikuojančios informacijos, jūs, nuspręsdami pasinaudoti ryšio funkcijomis, galinčiomis suteikti asmenį identifikuojančią informaciją mums (pavyzdžiui, nurodydami savo vardą ir pavardę el. laiško tekste), tai darote savo rizika ir prisiimate už tai atsakomybę. Visais atvejais suteikdami mums savo asmenį identifikuojančią informaciją, jūs pareiškiate, kad tokią informaciją mums perduodate sąmoningai ir savo noru. Mes tokios informacijos nenaudosime rinkodaros tikslais, nebent tai būtų aiškiai nurodyta kontekste. Tačiau mes galime atsakyti į jūsų mums siunčiamus elektroninius laiškus ir panaudoti tokią informaciją kitais verslo tikslais, įskaitant pranešimų susijusių su šiuo tinklalapiu siuntimą jums.

Mes stengiamės užtikrinti, kad jūsų suteikiama asmenį identifikuojanti informacija išliktų privati. Jūsų pateikiamos asmenį identifikuojančios informacijos mes neparduosime, neišnuomosime, neiškeisime ir jokiais kitais būdais neatskleisime jokiems asmenims, išskyrus su mumis susijusias kompanijas ir mums paslaugas teikiančius rangovus (tačiau tokiu atveju informacija bus atskleidžiama tik tokių paslaugų suteikimo tikslais); ši sąlyga netaikoma tais atvejais, kuomet tokią informaciją atskleisti reikalauja įstatymas arba mes turime pagrindą manyti, jog jūs pažeidėte šią privatumo politiką, šio tinklalapio naudojimo sąlygas ar teisės aktus. Jūs turėtumėte žinoti, kad jūsų internetu siunčiamas žinutes gali perskaityti kiti asmenys, todėl savo el. laiškuose nesiųskite jokios informacijos, kurią norėtumėte išlaikyti konfidencialią.

Kaip ir daugelis kitų bendrovių, mes savo interneto tinklalapyje naudojame slapukų (cookies) technologiją. Šie slapukai gali mums parodyti, ar jau esate lankęsi mūsų tinklalapyje, ar tai yra jūsų pirmas apsilankymas ir kokią medžiagą žiūrėjote mūsų tinklalapyje. Mūsų naudojami slapukai nekaupia jokios jūsų asmenį identifikuojančios informacijos ir nesuteikia mums galimybių su jumis susisiekti; be to, jie neišgauna jokių duomenų iš jūsų kompiuterio. Turėtumėte žinoti ir tai, kad mes renkame tam tikrus duomenis apie mūsų tinklalapio naudojimą, pavyzdžiui, tam tikrų tinklalapio dalių lankytojų skaičių ir apsilankymo dažnumą. Šie duomenys naudojami tik bendrai, jie neturi jokios asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

Pirkinių krepšelis